1 hodnotenie

Maca BIO 100g

Prastará bylina z peruánskych Ánd, ktorú teraz môžete vyskúšať tiež vy. Obsah vápnika a železa z nej robia superpotravinu, ktorá podporí váš výkon.*

Obsah balení: 100g

Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Skladem (> 10 ks)
Značka: Fit-day
€4,75
Kategória: Superpotraviny

Čo je to Maca?

Môže sa zdať, že Maca nájde využitie najmä v oblasti športu, ale opak je pravdou. Presvedčte sa sami, že jej účinky ocení každý aj v bežnom živote.

Prečo zakúpiť Macu?

Koreň z prastarej byliny, plný látok prospešných pre organizmus, využijete ako pri športových aktivitách, tak aj v každodennom živote. Nenechajte si ujsť benefity, ktoré táto superpotravina ponúka.

Proces výroby:

Všetka výroba prebieha v malebnej dedine neďaleko Olomouca, kde pre vás v závode tvoríme produkty tej najvyššej kvality.

Pre koho je Maca určená?

Prírodný zdroj bielkovín, ktorý podporí váš výkon. Nech cvičíte, beháte alebo jazdíte na bicykli Maca sa postará, aby vaše svaly mali tú správnu výživu v pravú chvíľu. Dajte si ju pred výkonom i po ňom a znížite tak únavu svalov aj dobu ich regenerácie.

* Akcia BLACK FRIDAY je jednorazová akcia spoločnosti ENIGEM, s.r.o. Počet produktov na osobu je obmedzený počtom 5ks. Táto akcia sa nedá kombinovať s inými zľavovými akciami alebo kupónmi a je platná odo dňa 2.10.2020 00:01 do 16.10.2020 23:59 alebo do vypredania zásob. Ostatné právne náležitosti sa riadia obchodnými podmienkami spoločnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: