detox_1860x700_sk

 

Či už chcete schudnúť, zlepšiť fungovanie organizmu alebo len podporiť svoje zdravie, naše špeciálne programy vás za pomoci prírodných proteínových nápojov a osvedčených postupov bezpečne dovedú k cieľu. Každý plán je vytvorený s maximálnym možným ohľadom na prirodzené fungovanie tela a metabolizmu pre optimálny výsledok bez zbytočnej záťaže a zdravotných rizík.

V sekcii chudnutie & detox nájdete:

Santiagova diéta: revolučne poňatý 60-dňový program, ktorý okrem premeny postavy a nadobudnutie optimálnej váhy sľubuje aj osvojenie si zásad zdravého životného štýlu pre trvalé výsledky. Diéta verí v postupnú a pre telo prirodzenú transformáciu bez hladovania.

Proteínová diéta: efektívny spôsob chudnutia založený na zvýšenej konzumácii bielkovín na úkor sacharidov. Vďaka stavu ketózy dochádza k spaľovaniu tukových zásob, a svalová hmota zostáva. Na výber je z 20-dňovej a 40-dňovej verzie s ohľadom na predvolenú hodnotu BMI.

Jitkin detox: novo predstavená detoxikačná kúra určená ku kompletnej očiste tela. Šetrnú cestou zbaví organizmus nahromadených škodlivín a pomôže obnoviť správne zažívanie a fungovanie metabolizmu.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.