Kontaktujte nás

Zákaznícka podpora     

Pondelok – Piatok: 8:00 –15:30

Telefón+420 585 415 415
 
Email: podpora@fit-day.cz

Facebook Fit-day

ENIGEM, s.r.o., divízia FIT-DAY, Fučíkova 132, 783 61, Hlubočky,

IČ: 25818333   DIČ: CZ25818333

Bankovné spojenie: FIO banka, a.s. - č.ú.: 2501078235/2010 

Nájsť Fit-day

 

Kontakty 

Pavla MartinM Jarda MartinF
Zákaznícka podpora, reklamácie Press, Médiá Veľkoobchod Spolupráca, veľkoobchod
Pavla Bařinová Martin Molnár Jaromír Maráček Martin Filip
pavla@fit-day.cz martin@fit-day.com jaromir@fit-day.cz filip@fit-day.com
+420 585 415 415
 
+420 585 410 207
 
       
Honza Terka   Tera
Marketing
Copywriting, SEO 
Grafika, UI design 
 Grafika, ilustrácie 
Jan Holoubek 
Tereza Košařová 
 Aneta Hylmarová 
 Tereza Hylmarová
jan@fit-day.cz
tereza@fit-day.cz
aneta@fit-day.cz
terez@fit-day.cz 
+420 585 418 255
     

 

Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.