Kontaktujte nás

Zákaznícka podpora     

 

Pondelok – Piatok: 8:00 –15:30

 
Telefón+420 585 415 415
Email: podpora@fit-day.cz

 

Facebook Fit-day

 

ENIGEM, s.r.o., divízia FIT-DAY, Fučíkova 132, 783 61, Hlubočky,

 

IČ: 25818333   DIČ: CZ25818333

 

Bankovné spojenie: FIO banka, a.s. - č.ú.: 2000767737/2010

 

Nájsť Fit-day

 

 
 

Kontakty 

our_team

Jakub Molnár

Zakladateľ, CEO
molnar.jakub@fit-day.cz
our_team

Jitka Molnár

Zakladateľka, CFO, vývoj výrobkov
jitka@fit-day.cz
our_team

Tina Weiermüller

Vedoucí zákaznícké podpory
tina@fit-day.com
+420 585 415 415
Miluška

Miluše Drmolová

Výroba Fit-day
miluse@fit-day.cz
our_team

Jan Holoubek

Marketing
jan@fit-day.cz
+420 724 389 602
our_team

Tereza Košařová

Copywriting, SEO
tereza@fit-day.cz
our_team

Hana Di Cuia

Influencer marketing
hana@fit-day.cz
our_team

Martin Molnár

Správa sociálnych médií
martin@fit-day.cz
Anna

Anna ZmeškaLOVÁ

Grafika
grafik@fit-day.cz




Máte nejaké otázky? Zodpovieme ich. Prosím, pozorne vyplňte kontaktné údaje.

Nevypĺňajte toto pole:

 




Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.