Náš príbeh

On bol bankár, ona milovníčka zdravej výživy. Jakub, ktorý denne dochádzal desiatky kilometrov za prácou do Ostravy, nemal na jedlo veľa času, to viedlo k nezdravému stravovaniu a nadbytočným kilogramom. Pretože sa Jitka už od mladosti zaujímala o zdravý životný štýl, rozhodli sa s Jakubom pre zmenu. Pri snahe o zdravé stravovanie ale neustále narážali na chemicky spracované potraviny. Nakoniec začali svoju vlastnú cestu, keď zistili, že s produktmi z obchodov to nepôjde.

Hľadanie nutrične hodnotných potravín priviedlo mladý pár na vegánsky spôsob života. Stredobodom ich záujmu sa stali rastlinné bielkoviny, problémom však bola dostupnosť. Nakoniec ale uspeli a začali si tvoriť vlastné raňajky a desiate, plné živín a energie.

Neustále ladenie jedálneho lístka a hľadanie nových alternatív viedlo k túžbe podeliť sa o svoje poznatky s ostatnými. V roku 2012 tak prišiel zásadný krok, a to neľahká cesta k vlastnému podnikaniu a produktom. Fit-day sa stal skutočnosťou a mladý pár kráčal v ústrety úspechu.

 

Jakub a Jitka - zakladatelé Fit-day

 

Od skromných začiatkov, keď pre vás dňom i nocou navrhovali dizajnové etikety, testovali nové produkty a balili zásielky, už uplynul nejaký ten čas. Teraz už úspešných podnikateľov nájdete v malebných priestoroch prvorepublikovej továrne s modernou výrobnou linkou. Napriek tomu, že výrobky distribuujú do viac ako 18 krajín sveta, na kvalite ani zápale nič neubrali.

A čo sa deje vo Fit-day dnes? Hlavnou zmenou je prechod na jemný mikronizovaný proteín, inovácie receptúry a širšia ponuka príchutí i produktov.

S Fit-day sme si splnili náš sen a veríme, že Fit-day produkty vám zase pomáhajú plniť tie vaše.

Jakub & Jitka

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie