Náš príbeh

On bol bankár, ona milovníčka zdravej výživy. Jakub, ktorý denne dochádzal desiatky kilometrov za prácou do Ostravy, nemal na jedlo veľa času, to viedlo k nezdravému stravovaniu a nárastu hmotnosti. Jitka sa už od mladosti zaujímala o zdravý životný štýl, a preto sa s Jakubom rozhodli pre zmenu. Pri snahe o zdravé stravovanie neustále narážali na chemicky spracované potraviny. Nakoniec začali svoju vlastnú cestu, keď zistili, že s produktmi z obchodov to nepôjde.

Hľadanie nutrične hodnotných potravín priviedlo mladý pár na vegánsky spôsob života. Stredobodom ich záujmu sa stali rastlinné bielkoviny, problémom však bola dostupnosť. Nakoniec ale uspeli a začali si tvoriť vlastné raňajky a desiate, plné živín a proteínu. Neustále ladenie jedálneho lístka a hľadanie nových alternatív viedlo k túžbe podeliť sa o svoje poznatky s ostatnými.

V roku 2012 tak prišiel zásadný krok, a to neľahká cesta k vlastnému podnikaniu, vlastným produktom. Nakoniec sa Fit-day stal skutočnosťou a mladý pár kráčal v ústrety úspechu.

 

Jakub a Jitka - zakladatelé Fit-day

 

Od skromných začiatkov, keď pre vás dňom i nocou navrhovali dizajnové etikety, testovali nové produkty a balili pre vás zásielky, už uplynul nejaký ten čas. Teraz už úspešných podnikateľov nájdete v malebných priestoroch prvorepublikovej továrne. Napriek tomu, že naše výrobky distribuujeme do viac ako 18 krajín sveta, na našej kvalite ani zápale sme nič neubrali.

A čo chystáme vo Fit-day dnes? Hlavnou zmenou je prechod na jemný mikronizovaný proteín, inováciu receptúry a širšiu ponuku príchutí. Naše produkty tak budú nielen chutnejšie, ale tiež porovnateľné so živočíšnymi proteínmi. Skrátka, máte sa na čo tešiť.

S Fit-day sme si splnili náš sen a veríme, že naše produkty vám pomáhajú plniť tie vaše.

Jakub & Jitka

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.