Často kladené otázky

 • Doprava

 • Aká je cena dopravy?

  Pre doručenie vašich zásielok ponúkame dva spôsoby dopravy, každý sa potom individuálne líšia rýchlosťou a spôsobom.

  PPL - cena dopravy € 9

  Zásielkovna - cena dopravy € 4,3

  Príplatok za dobierku - cena € 1,5

  Od 100 € máte navyše DOPRAVU ZADARMO.

 • O produktoch

 • Môžu vaše produkty tehotné či dojčiace ženy?

  Aj napriek tomu, že sú všetky naše produkty vyrobené z prírodných surovín, nedokážeme určiť dopady na jednotlivca. Stévia čoby rastlinné sladidlo, ktorú nájdete v našich produktoch, nebola dostatočne vytestovaný na tehotných, dojčiacich ženách a deťoch do 5 rokov. Preto musíme z nariadenia Európskej únie toto tvrdenie uvádzať na každej etikete. Odporúčame prebrať prípadnú konzumáciu s ošetrujúcim lekárom. Potom je už rozhodnutie na samotné mamičke. Je to ochrana ako pre vás, tak aj pre nás.

 • Ako inak využiť proteín?

  Prípravou nápoje v shakeri to rozhodne nekončí. Proteíny majú širokú škálu využitia, a vy tak máte rôzne možnosti, ako svoje telo obohatiť o prospešné bielkoviny.

  Okrem nápoje možné pridať Fit-day proteín do vašej rannej kaše, dezertov alebo ovocného smoothie.

 • Aký je najlepší produkt na chudnutie?

  Na trhu nájdeme širokú škálu prostriedkov k chudnutiu. Minimum z nich je však prírodného zloženia. Fit-day produkty sú založené na rastlinnej bielkovine s prísnym dohľadom na pôvod a spracovanie každej ingrediencie.

  Naše nápoje neobsahujú chémiu, pomáhajú zasýtiť a potláčajú chuť na sladké. Ideálny doplnok v rámci diétneho programu.

  Okrem samotných produktov ponúkame tiež Santiagovu diétu, kde je vypracovaný až 60-dňová plán s cieľom vybudovať u jedinca návyky zdravého stravovania.

 • K čomu slúži detox?

  Detox alebo tiež očistná kúra je ozdravný proces, ktorý prečistí vaše telo, posilní imunitu a uľaví organizmu. Vďaka vysokému obsahu zeleniny sú detoxikačné nápoje plné vlákniny a minerálov. Procedúra vyplaví toxíny a odľahčí preťaženým orgánom.

  Takýto proces je vhodné podstúpiť raz až dvakrát ročne, kedy sa v tele hromadia škodliviny zo vzduchu, jedla alebo stresu.

 • Prečo vaše produkty nie sú vhodné pre deti do 5 rokov?

  Všetky naše produkty sa vyznačujú vysokým obsahom proteínu a pridaným sladidlom steviol-glykozid (stévie). Stévia nebola Európskou úniou dostatočne vytestovaný na deťoch do 5 rokov, a preto musíme zo zákona toto tvrdenie uvádzať na každej etikete.

  U príjmu bielkovín platí, že ľudské telo by malo prijať za deň len toľko gramov bielkovín, koľko zodpovedá váhe daného jedinca. Na Na 1 kg hmotnosti = 1 g bielkoviny DENNE.. Napr. pri hmotnosti dieťaťa 7 kg je maximálna denná príjem 7 gramov bielkoviny.

  Konzumáciu našich produktov odporúčame deťom od 5 rokov. U mladších jedincov je nutná konzultácia s ošetrujúcim lekárom.

 • Kedy sa užíva proteín premium?

  Rad premium patrí medzi nápoje s najširším využitím a prémiovú kvalitou. Skvele sa hodí pre doplnenie bielkovín na dennej báze.

  Fit-day produkty sa skvele hodí na doplnenie energie počas dňa, prísada do pečenia a varenia, na obohatenie smoothie a ovocných koktailov.

 • Obsahujú vaše produkty rafinované cukry alebo laktózu?

  Všetky naše produkty sú čisto prírodné, bez lepku, pridanej chémie alebo konzervantov. Fit-day nápoje sú dosladzované iba steviol-glykozid (stévie), ktorá je rovnako ako zvyšok surovín rastlinného pôvodu.

 • Slúži vaše produkty ako doplnok stravy alebo ako náhrada stravy?

  Fit-day produkty sú zložené len z čistého ovocia a zeleniny, bez akejkoľvek chémie či aróm. Preto sú tiež zaradené v kategórii nealkoholických nápojov so zvýšeným obsahom bielkovín so sladidlom steviol-glykozid (stévie).

  Naše nápoje sa skvele hodí ako rýchla desiata, podpora rastu svalovej hmoty alebo náhrada bielkovín pre vegetariánov či vegánov.

  Nejedná se však o plnohodnotnou náhradu hlavních jídel!

 • Obsahujú vaše produkty lepok?

  Všetky naše výrobky sú plne bezlepkové. Teda je môžu bez obáv konzumovať alergici i celiaci.

 • Dávkovanie a využitie

 • Aké je správne dávkovanie a užívanie?

  Odporúčame konzumovať 45 g prášku, 1 - 2x denne. To zodpovedá jednej odmerke, ktorá je súčasťou 900 g balenia. U 135 g balenie sa jedna dávka rovná 5 vrchovatými polievkovým lyžiciam.

  Okrem samotnej konzumácia je vhodné dodržiavať pár jednoduchých pravidiel, pre správne účinky Fit-day produktov:

  -omezit sladké pokrmy
  -dbát na kvalitný spánokl
  -držet sa zdravého stravovania

 • Sú vaše produkty vhodné na pečenie či varenie?

  Fit-day produkty sú vhodné nielen na pitie, ale aj k obohateniu najrôznejších pokrmov. Skvele sa hodí na pečenie koláčov alebo proteínového chleba. Možno ich využiť ako alternatívna zahusťovadlo do omáčok či k obohateniu raňajkových kašou, jogurtov a čerstvých smoothies.

 • Sú vaše produkty ľahko stráviteľné?

  Fit-day proteínové nápoje sú založené na báze mikronizovanej bielkoviny. Tá sa vďaka jemnej konzistencii ľahko rozpúšťa a dobre trávi.

 • Schudnem po vašich produktoch?

  Bohužiaľ nepredávame zázračné koktaily, po ktorých bez akéhokoľvek úsilia znížite svoju hmotnosť. Vďaka rastlinnému zloženiu ale Fit-day produkty podporí diétny program a na dlhé hodiny zasýtia organizmus. Nápoje sú však stále len doplnok, teda je vhodné nakombinovať ich s vyváženou stravou a pohybom.

  Pre záujemcov o redukčné programy sme pripravili Santiagovu diétu, ktorá okrem samotného balíčka produktov ponúka návod na zostavenie jedálnička až na dobu 60 dní.

 • Ostatné

 • Aký váš produkt mi pomôže najrýchlejšie schudnúť?

  V prípade vážneho záujmu o chudnutí sme si pre vás pripravili program Santiagovu diéty, ktorá efektívne a bez zbytočného hladovania napomáha zhodiť prebytočné kilá.

 • Kde nájdem vaše kamenné predajne?

  V súčasnosti môžete nájsť naše produkty vo vybraných zdravých výživách v rámci celej ČR a okrajovo aj v SR.

  A ak si objednáte tovar s osobným prevzatím môžete navštíviť sídlo našej firmy v Hlubočkách.

 • Produkt mi nechutí! Čo mám robiť?

  Moc nás mrzí, že výrobok nie je podľa vašich predstáv.

  Zo začiatku sa môže zdať špecifická chuť zvláštne, najmä pri prechode z doslazovaných produktov. Dajte nápojmi aspon týždeň šancu, potom ani nespoznáte prítomnosť rastlinné bielkoviny.

  Fit-day produkty si kladú za cieľ poskytnúť vášmu organizmu zdravý prísun živín a maximálnu podporu pri výkonoch. Neustále sa snažíme naše zmesi vylepšovať, avšak so zachovaním prírodného zloženia.

 • Aké je správne využitie Santiagovu diéty?

  Náš program ocenia všetci tí, ktorí trpia nadváhou a hľadajú jednoduchú, ale účinnú diétu s presahom do budúcnosti. Santiagovu diéta je revolučný procedúra, ktorá ukazuje efektívnu cestu k vysnívanej postave s pomocou ovocia a zeleniny.

 • Nemôže po diéte nastať jojo efekt?

  JIde o jav, ktorý nastáva po extrémnejších diétach. Telu chýba potrebné látky, a preto sa jedinec nasýti "po svojom", čím dôjde k opätovnému nabratie hmotnosti. Často sa stáva, že práve diétne programy so zlou skladbou živín majú spomínaný efekt.

  Naša diéta je poctivo odskúšaná, a zostavená tak aby zaistila pocit sýtosti a celkový príjemný priebeh. Počas 60 dní, keď je program v behu sa postupne učíte, ako denne fungovať na zdravej strave a vyhýbať sa nezdravým potravinám.

  Po ukončení je vhodné aspoň čiastočne dodržiavať výživové odporúčania a recepty obohatené o zeleninu. Jedine tak zabránite nežiadúcemu jojo efektu.

 • Čo sa stane, keď prekročím odporúčanú dennú dávku?

  Najprv je dôležité povedať, že silne neodporúča prekračovať dennú odporúčanú dávku, kedy 1 g bielkovín = 1 kg ľudskej hmotnosti za deň. Pri konzumácii našich nápojov sú zapojené do činnosti všetky filtračné orgány (pečeň, obličky), v prípade nadmernej konzumácie dochádza k ich zaťaženia.

  Riziko prípadného poškodenia pečene alebo obličiek môže nastať iba v extrémnych prípadoch dlhodobej nadmernej konzumácie. Ak nedopatrením prekročíte DOD nehrozí žiadne nebezpečenstvo, poškodenie či vedľajšie účinky. V rámci dávkovanie je najlepšie používať sedliacky rozum a dať telu len toľko bielkovín koľko potrebuje.

  *DDD - denná odporúčaná dávka

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.