Protein

Úplne prírodný proteín Fit-day obsahuje vysoko kvalitné bielkoviny, ktoré sú vhodné pre správne naštartovanie dňa, v jeho priebehu, pred i po športovom výkone. Ľahko stráviteľný a nutrične vyvážený práškový proteín je výsledkom dlhého testovania správnej kombinácie surovín, ktorá ťa udrží vo forme.

AKÉ ZLOŽENIE MÁ PROTEIN FIT-DAY?

• 100% prírodný 0% chémie 0% laktóza, sója alebo pridaný cukor

Náš práškový proteín rastlinného pôvodu obsahuje štandardne cez 60% bielkovín. V jeho komplexnom zložení môžeš nájsť často hrachový proteín, ryžový proteín, vyvážený podiel bielkovín, sacharidov a esenciálnych aminokyselín.

PRE KOHO JE PRÁŠKOVÝ PROTEIN VHODNÝ?

Proteíny z našej ponuky si obl'úbiš ako rýchle raňajky alebo desiatu. Sú vhodné pre všetkých zdravo žijúcich ľudí, športovcov, dietárov i vegánov, ktorí hľadajú výživné, ľahko stráviteľné a kvalitné bielkoviny.

• Zvýšenú porciu bielkovín ocenia športovci s vysokou fyzickou aktivitou. Proteínový nápoj je pre doplnenie energie vhodný pred i po tréningu.

• Rastlinný proteín je zároveň ideálny ako súčasť redukčnej diéty. Pomôže ti udržať štíhlu líniu, alebo schudnúť a eliminovať sacharidy a tuky.

• Nie nadarmo nesie označenie vegánsky proteín. Vďaka úplne prírodnému zloženiu je certifikovaný pre vegánov, vegetariánov, alergikov na sóju a laktózu.

AKO PRIPRAVIŤ PROTEÍNOVÝ NÁPOJ?

Zabudni na zdĺhavú prípravu, proteínový prášok stačí rozmiešať vo vode alebo mlieku, a je hotovo. Postačí ti shaker a odmerka, ktorú nájdeš v každom balení. Ľahko stráviteľný proteín môžeš vziať so sebou do práce, do školy, aj na fitness tréning. V jedinom nápoji telu dodáš nutrične vyváženú porciu, ktorú využiješ ako pre správne naštartovanie, tak pre doplnenie energie v priebehu dňa.

Tip: Na raňajky odporúčame lahodný čokoládový proteín Fit-day. Na našom blogu nájdeš tiež tipy, ako práškový proteín použiť do obľúbeného pokrmu alebo smoothie.

 

 

Najpredávanejšie

11
33 11133
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.