Neohodnotené

Kurkuma prášek BIO 100g

Nádych Indie v našich Superpotravinách. Kurkuma v BIO kvalite so svojou špecifickou chuťou je vhodná nielen do príloh, šalátov či masa, ale výborne obohatí aj vaše smoothie.*

Obsah balení: 100g

Môžeme doručiť do:
2.10.2020
Skladem (> 10 ks)
Značka: Fit-day
€1,80 €1,80 / 1 ks
Kategória: Superpotraviny

Čo je to kurkuma?

Veľmi obľúbený doplnok nielen v kuchyni. Kurkuma pôvodom z Indie sa stala veľmi obľúbenou najmä vďaka svojej chuti. Vy si ju teraz môžete pridať nielen do varenia, ale tiež do všetkých Fit-day nápojov.

Prečo zakúpiť Kurkuma prášok?

Nenápadná rastlina z čeľade zázvorovitých, z ktorej kurkuma pochádza, vám tak nielen okorení vaše smoothie, ale aj posilní organizmus.

Proces výroby:

Všetka výroba prebieha v malebnej dedine neďaleko Olomouca, kde pre vás v závode tvoríme produkty tej najvyššej kvality.

Pre koho je Kurkuma prášok určený?

Superpotravina, ktorá nesmie chýbať ako v tradičnej kuchyni, tak ani v jedálničku správneho nadšenca do zdravia. Hodí sa do pečenia, varenia alebo doplnkov stravy, navyše udržuje organizmus v skvelej kondícii v boji proti všetkým negatívnym vplyvom.

 

* Akcia BLACK FRIDAY je jednorazová akcia spoločnosti ENIGEM, s.r.o. Počet produktov na osobu je obmedzený počtom 5ks. Táto akcia sa nedá kombinovať s inými zľavovými akciami alebo kupónmi a je platná odo dňa 2.10.2020 00:01 do 16.10.2020 23:59 alebo do vypredania zásob. Ostatné právne náležitosti sa riadia obchodnými podmienkami spoločnosti.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: