Neohodnotené

Baobab BIO 100g

Plody jedného z najväčších stromov sveta spracované do prášku plného živín. Vyskúšajte prírodné ingrediencie so skvelými vlastnosťami a ľahkým vstrebávaním.*

Obsah balení: 100g

Môžeme doručiť do:
1.10.2020
Skladem (> 10 ks)
Značka: Fit-day
€3,65
Kategória: Superpotraviny

Čo je to Baobab prášok?

Strom života alebo tiež Baobab patrí medzi najmohutnejšie dreviny sveta. Ľudia už po stáročia obdivujú nielen jeho veľkosť, ale aj schopnosti, ktorými disponuje. Asi najznámejší je jeho tlstý kmeň, ktorý nemá letokruhy a fotosyntetickú vrstvou, ktorá dokáže spracovávať slnečné svetlo na energiu.

Baobab teda dokáže prežiť aj v mesiacoch, kedy nemá listy. K tomu všetkému kmeň slúži ako rezervoár vody. Hrúbka kmeňa sa tak mení v závislosti na obdobiach dažďov a sucha, kedy sa šírka mení až v rozmedzí niekoľkých desiatok centimetrov.

Samotné plody potom dorastajú veľkosti avokáda alebo melónu, majú tvrdý, suchý povrch, ukrývajúce fazulovité semená. Tie si môžete vychutnať vo forme prášku, ktorý vám teraz prinášame.

Ten je bohatý na vysoký podiel antioxidantov, s 3x vyšším obsahom vitamínu C ako pomaranč, s 2x vyšším obsahom vápnika ako mlieko a preukázateľnými účinkami na boj proti diabetu 2. typu.

Prečo zakúpiť Baobab prášok?

Ochutnajte superpotravinu, ktorá je naozaj unikátna. Prášok, ktorý môžete pridať do smoothie alebo raňajok vám dobije energiu. Je to tak nielen silný antioxidant, ktorý má dvakrát vyšší obsah prospešných látok ako čučoriedky, ale ideálny pomocník pri detoxikácii organizmu. 

Proces výroby:

Všetka výroba prebieha v malebnej dedine neďaleko Olomouca, kde pre vás v závode tvoríme produkty tej najvyššej kvality.

Pre koho je Baobab prášok určený?

Chcete podporiť svoj športový výkon alebo odľahčiť telu po náročnej večeri? Potom vyskúšajte náš prášok z baobabu, ktorý je plný živín.

 

 

* Akcia BLACK FRIDAY je jednorazová akcia spoločnosti ENIGEM, s.r.o. Počet produktov na osobu je obmedzený počtom 5ks. Táto akcia sa nedá kombinovať s inými zľavovými akciami alebo kupónmi a je platná odo dňa 2.10.2020 00:01 do 16.10.2020 23:59 alebo do vypredania zásob. Ostatné právne náležitosti sa riadia obchodnými podmienkami spoločnosti.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: