Neohodnotené

Alfalfa BIO 100g

Superpotravina plná prospešných látok. To je naša Alfalfa, ktorá rozhodne nepatrí medzi cudzokrajné plodiny.*

Obsah balení: 100 g 

Môžeme doručiť do:
1.10.2020
Skladem (> 10 ks)
Značka: Fit-day
€3,65 €3,65 / 1 ks
Kategória: Superpotraviny

Čo je Alfalfa?

Myslíte si, že pre túto potravinu musíte cestovať niekam ďaleko? Opak je pravdou. Alfalfa nie je ničím iným ako lucerna.

To je dôverne známa strukovina, najmä potom v Česku. Dorastá do výšky až jedného metra a jej stopkaté listy sa premenia na modrofialové.

Samotná alfalfa sa získava z mladých lístkov, ktoré sú bohaté na živiny.

Prečo zakúpiť Alfalfa?

Samotný produkt je teda veľmi bohatý na celú radu blahodárnych zložiek. Či už chcete čistiť svoj organizmus alebo chcete podporiť celkovú funkčnosť vášho organizmu. Lucerna je skvelý nástroj na boj s najrôznejšími ľudskými neduhmi.

Proces výroby:

Všetka výroba prebieha v malebnej dedine neďaleko Olomouca, kde pre vás v závode tvoríme produkty tej najvyššej kvality.

Pre koho je Alfalfa určená?

Alfalfa si nájde cestu do jedálnička úplne každého. Cítite sa ťažko a nekomfortne? Vyskúšajte Alfalfa, ktorá prispieva k normálnej funkcii ľudského organizmu. Je plná prírodných antioxidantov, ktorá príde vhod nielen pri detoxe, ale aj pri väčšej fyzickej či psychickej námahe.

Možnosti využitia:

  • prísada do smoothie
  • do pečenia, varenia

 

 

* Akcia BLACK FRIDAY je jednorazová akcia spoločnosti ENIGEM, s.r.o. Počet produktov na osobu je obmedzený počtom 5ks. Táto akcia sa nedá kombinovať s inými zľavovými akciami alebo kupónmi a je platná odo dňa 2.10.2020 00:01 do 16.10.2020 23:59 alebo do vypredania zásob. Ostatné právne náležitosti sa riadia obchodnými podmienkami spoločnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: