Ako pripraviť Fit-day nápoj?

Zabudnite na zdĺhavú prípravu, Fit-day proteínové nápoje a smoothie stačí rozmiešať vo vode alebo rastlinnom mlieku a počas dvoch minút je hotovo. V každom 900g balení navyše nájdete odmerku pre presné dávkovanie, ktorú je možné zakúpiť aj samostatne.

Naše 100% prírodné proteíny si môžete vziať so sebou do práce, do školy alebo na tréning. V jedinom nápoji telu dodáte vyváženú porciu živín, ktorá príde vhod ako pre správny štart dňa, tak pre doplnenie energie v jeho priebehu.

Upozornenie: pri dávkovaní všetkých produktov je jednou odmerkou myslené jej naplnenie k vyznačenej ryske 50 ml. Dve odmerky tak zodpovedajú jednej 45gramové porcii.

Príprava nápoja krok za krokom: 

Príprava Fit-day nápoje - vezmi si shaker
Do shakeru nalejeme 400–450 ml vody alebo rastlinného mlieka.
Príprava Fit-day nápoje - zamixuj zmes v shakeri Odmeriame 2 odmerky alebo 5 vrchovatých polievkových lyžíc (45 g) práškovej zmesi proteínu alebo smoothie a nasypeme do šejkra, ktorý uzavrieme a krátko pretrepeme.
   
Ppríprava Fit-day nápoje - napi sa hotového nápoja Hotový proteínový nápoj môžeme popíjať priamo zo shakera alebo preliať do pohára a dozdobiť.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.