3 hodnotenia

Chlorella BIO 100g

Pocíťte na vlastnej koži účinky morskej riasy. Chlorella je bylina nabitá tým najlepším, čo môže príroda ponúknuť. Ako antioxidant podporuje bežné fungovanie ľudského tela.*

Obsah balení: 100g

Môžeme doručiť do:
1.10.2020
Skladem (> 10 ks)
Značka: Fit-day
€6,60 €6,60 / 1 ks
Kategória: Superpotraviny

Čo je to Chlorella?

Rastlina nesmierne bohatá na živiny.

Bunkové steny riasy navyše viažu toxické a odpadové látky v črevách, a spoločne potom odchádzajú z tela von. Prečistený organizmus tak môže čeliť novým výzvam a podávať lepšie výkony.

Prečo zakúpiť Chlorellu?

Jednobunková riasa, ktorá napomáha bežnej funkcii čriev.

Proces výroby:

Všetka výroba prebieha v malebnej dedine neďaleko Olomouca, kde pre vás v závode tvoríme produkty tej najvyššej kvality.

Pre koho je Chlorella určená?

Účinky Chlorelly oceníte nech ste športovci, milovníci jedla, dospelí či deti. Jej blahodarný vplyv na organizmus prospieva vegánom, vegetariánom, celiakom aj diabetikom. Vyskúšajte jej účinky na vlastnej koži.

 

* Akcia BLACK FRIDAY je jednorazová akcia spoločnosti ENIGEM, s.r.o. Počet produktov na osobu je obmedzený počtom 5ks. Táto akcia sa nedá kombinovať s inými zľavovými akciami alebo kupónmi a je platná odo dňa 2.10.2020 00:01 do 16.10.2020 23:59 alebo do vypredania zásob. Ostatné právne náležitosti sa riadia obchodnými podmienkami spoločnosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: