Superfood smoothie

Superfood SMOOTHIE

Energetická bomba pre tvoje telo - Fit-day Superfood smoothie sú plné antioxidantov a bielkovín, ktoré majú pozitívny účinok na ľudský organizmus. Výživný nápoj ti dodá veľa energie, zaženie hlad a povzbudí na celý deň. Príprava ti nezaberie viac ako pár minút a ako ľahkú desiatu si ich obľúbiš v práci i vo škole.Prémiové príchute uspokoja tvoje chuťové bunky a uveríš, že zdravo možno žiť aj bez námahy.

Superfood smoothie obsahujú super potraviny, ktoré sa vyznačujú vysokým obsahom antioxidantov. Čerpali sme z rokmi overených zdrojov, sú nimi čučoriedky, brusnice, starodávne Acai, aztécke chia semienka alebo plody goji pochádzajúce z najstaršej čínskej medicíny. Pri spracovaní sme využili sušiaci proces lyofilizácie, vďaka tomu si všetky potrebné živiny z týchto plodov môžeš vychutnať v jedinom nápoji.

Zásobujte svoje telo tým najlepším z prírody s Fit-day Superfood smoothie. Nájdeš v nich až 40% bielkovín potrebných k správnej regenerácii a rastu svalov. Až 56% podiel antioxidantov, ktoré povzbudia tvoje telo i myseľ, a nechýba množstvo vlákniny pre ľahké trávenie. Ak športuješ a chceš žiť zdravo, produkty Fit-day ťa nesklamú. Skvelým pomocníkom sa stanú tiež pri redukčnej diéte, kedy vysoký podiel bielkovín a nízky obsah sacharidov umožní odbúravanie tukov bez zbytočného hladovania. A keďže obsahujú iba rastlinný proteín, sú certifikované pre vegánov a vegetariánov.

PRETOŽE DEŇ MÁ LEN 24 HODÍN

Čas bije neúprosne, čo takto ušetriť aspoň hodinu denne? Vieme, ako veľmi náročné je v dnešnej uponáhľanej dobe udržať zdravý životný štýl a zároveň stíhať školu, prácu, rodinu aj svoje záujmy. S Fit-day Superfood smoothie si môžeš s radosťou užiť každú ušetrenú minútu namiesto zdĺhavé prípravy jedla či návštevy nezdravého fast foodu. Nie je totiž nič jednoduchšie, než premeniť Superfood smoothie v lahodný proteinový nápoj alebo smoothie. Postačí ti len shaker a voda, alebo rastlinné mlieko. Nasypeš, zamiešaš a je hotovo.

Všetky produkty sú certifikované pre vegánov, vegetariánov, alergikov na sóju a laktózu.

100% prírodný 0% chémie  0% laktóza, sója alebo pridaný cukor

 

 

 
23
77 12377
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.