2 hodnotenia

Fit-day Shaker 600ml ružový

Fit-day Shaker 600 ml

Vlastnosti shakera: BPA a DEHP free

Je možné umývať v umývačke, odolný v mraze a znáša teploty do 120 ° C

Obsah shakera Fit-day: 600 ml

Farba: ružová

Môžeme doručiť do:
11.12.2019
Skladem (182 ks)
Značka: Fit-day
€3,09
Kategória: Shaker

Fit-day shaker 600 ml růžový

Trendy shaker Fit-day v pestro ružovej farbe na seba vie strhnúť pozornosť! Budú ti ho závidieť vo fitcentre, v práci i v škole. Jeho kvalitné a odolné spracovanie v sebe skrýva široké možnosti využitia. Stane sa praktickým a neoceniteľným pomocníkom v každej zdravej domácnosti. Využiješ ho pre prípravu ovocného smoothie či mliečneho kokteilu, a vďaka mriežke v ňom vznikne tiež senzačne nadýchaný proteínový nápoj.

 

Prečozvoliť růžový shaker Fit-day?

• Ideálne pre všetky typy miešaných nápojov

• Padnúce viečka - neunikne ani kvapka

• Prehnutá mriežka pre správne premiešanie nápoje

• Vyrobený zo zdravotne nezávadného materiálu

• Neobsahuje žiadne BPA a DEHP

• Odolný mrazu a teplotám do 120 ° C

• Je možné umývať v umývačke riadu

• Pestro ružová farba

• Objem 600 ml

 

3 výhody FIT-DAY shaker

1. Skrutkovacie veko aj viečko pri naskrutkovanie perfektne sedia, sú totiž vyrobené z jemnejšieho materiálu. Zabezpečia, že tí zo shakera neunikne ani kvapka nápoja.

2. Mriežka s prehnutím ti zaručí 100% jemný nadýchaný nápoj bez hrudiek. Vďaka svojej ploche umožní rýchlejší prietok tekutiny a tým aj účinnejšie premiešanie.

3. Pohodlné pitie sa ti naskytne vďaka úzkemu hrdlu u viečka. Nie je obklopený žiadnym  zbytočným plastom, ktorý by ti inak prekážal.

 

Růžový shaker Fit-day pre všetkých

Povinností je až nad hlavu, práca nepočká a času nazvyš nezostáva. Pozná to každý z nás. Či už si pravidelným návštevníkom fitcentra a snažíš sa budovať svalovú hmotu, robíš vrcholový šport, snažíš sa schudnúť alebo len žiť zdravým životným štýlom. Len tí najodhodlanejších z nás si nájdu čas na prípravu plnohodnotného jedla v pohodlí domova. Nie je ale nič jednoduchšie, než skúsiť prípravu mixovaného smoothie alebo proteínového nápoja Fit-day v štýlovom shakeri. Ušetríš tým aj niekoľko hodín, ktoré by si inak strávil prípravou rovnako vyváženého jedla plného živín.

Či už ťa čakajú zdravé raňajky, desiata, alebo ľahká večera, v shakeri ju pripravíš raz dva. Môžeš v ňom nápoj umiešat doma a vychladený vziať kamkoľvek so sebou, alebo do neho stačí nasypať práškový proteín a zaliať vodou až na teba príde chuť.

 

Nasypať, rozmiešať a vypiť!

Jednoduchšia a rýchlejšia príprava už byť nemôže. Môžeš ušetriť pokojne aj pár hodín denne. Zdravé a chutné jedlo v shakeri vytvoríš behom chvíľky. Stačí všetko premiešať a je hotovo. Záleží len na tebe, čo dobrého si prichystáš. Z našej pestrej ponuky smoothies, proteínových nápojov a mliečnych koktejlov si vyberieš aj ty. Fit-day shaker sa u teba doma určite nestratí.

VŠETKO pripravíš behom chvíľky

• Lahodné proteínové nápoje

• Vegetariánsky proteín aj pre vegánov

• Superfood smoothie plné vitamínov

• Mliečne koktaily s bohatou chuťou ovocia

 

Růžový shaker a jeho prvotriedne spracovanie

Ružový shaker Fit-day je vyrobený z vysoko kvalitného a odolného materiálu, radosť tí vďaka tomu bude robiť po dlhú dobu. Je pripravený na každodenné používanie a nie je pre neho problém ani umývanie v umývačke. Nenájdeš v ňom žiadne BPA ani DEPH.

Hodíš občas svoje smoothie alebo proteínový nápoj k ľadu? V shakeri si všetky miešané nápoje môžeš vychutnať správne osviežujúce, vychladené na správnu teplotu. Shaker Fit-day odolá mrazu, teplota v chladničke ani v mrazničke ho na živote neohrozí. A ak miluješ ovsené vločky, neváhaj, a vezmi je v shakeri so sebou aj keď nie sú dostatočne vychladené. Znesie teplotu až 120 ° C.

Neodolateľnú penu shaker Fit-day vytvorí vďaka vyberacej prehnutej mriežke. Proteínový prášok vďaka tomu rovnomerne prepadne do nápoja a dobre sa premieša. Pre presné dávkovanie nájdeš na jeho bočnej strane ukazovateľ objemu. Maximálny objem shakera je 600 ml a vďaka jeho kompaktnej veľkosti tí nebude prekážať v kabelke ani v batohu.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole: