Rozdávame perníkové srdcia

Rozdávame perníkové srdcia s Fit-day

 

Žijeme v skutočne ťažkej dobe, a preto sme vo Fit-day prišli s myšlienkou pomôcť potrebným. Pripravme spoločne kúzelný Štedrý deň deťom, ktoré nemôžu tráviť Vianoce v kruhu rodiny, a namiesto toho prežijú sviatočné dni v detských domovoch. 

S každou riadne zaplatenou objednávkou darujete 30 centov (približne 10 korún) a my pridáme raz toľko, na nákup darčekov pre deti z detských domovov teda poputuje celkom 60 centov (približne 20 korún). Zároveň od nás získate symbolické perníkové srdce ako výraz poďakovania za vašu pomoc #najdisrdcejsouvanoce. Na zapojenie sa do akcie už nemusíte robiť nič viac, príspevok prichádza automaticky s vašou objednávkou.

 

Oficiální ambasadorka charitativní akce Eva Decastelo

 

Princíp je jednoduchý – čím viac objednávok, tým viac darčekov. Naším cieľom je rozdať 3 000 perníkových sŕdc a vybrať aspoň 2 270 euro (približne 60 000 korún), za ktoré kúpime darčeky a spoločne ich so známou herečkou Evou Decastelo a obľúbenými youtubermi Stejkem a Beauty by Katty rozdáme deťom. Konkrétne detské domovy, kam darčeky poputujú, vyberú nielen členovia Fit-day tímu a youtuberi, ale tiež vy. Návrhy môžete uviesť do poznámky vo vašej objednávke a my sa ich pokúsime do výberu zaradiť. 

Akciu spúšťame od 16. 11. 2020 do 14. 12. 2020. V tomto období tak máte jedinečnú príležitosť zapojiť sa do nášho projektu. Následne nakúpime darčeky a pokúsime sa potešiť deti hračkami, ktoré si tak prajú dostať od Ježiška. Budeme sa snažiť, aby si čo najviac detí mohlo rozbaliť pod stromčekom svoj darček a prežiť nezabudnuteľné Vianoce.

 

Youtubeři Stejk a Beauty by Katty

 

Budeme veľmi radi, keď sa s nami zapojíte do akcie, ktorá šíri radosť. Menom celého tímu vám prajeme pohodový predvianočný čas. Zdieľajte, prosím, projekt na sociálnych sieťach pod hashtagom #najdisrdcejsouvanoce.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.