Raňajky

RAŇAJKY

 

Raňajky sú základ. Dobré raňajky sú potešenie. A urobia vám radosť na celý deň! Ponúkame vám dvanásť tipov, ako krásne začať ráno.

Dobré vyspanie stojí za raňajky, hovorí príslovie. Za raňajky však stojíte hlavne vy! Vaše zdravie, energia, radosť i nálada. Jasne že najjednoduchšou možnosťou je odkrojiť si chleba a namazať ho maslom, pridať šunku alebo syr a v zhone si uvariť inštantnú kávu. Prichystať si pestré raňajky, v kľude ich vychutnať a užívať si ráno, to je predsa niečo viac! Raňajkovať môžete naozaj vášnivo! Stačí treba striedať mocné teplé raňajky so sladkými alebo zdravými, plnými ovocia a zeleniny.

Tým, ktorí si strážia sexi krivky, predkladáme inšpiráciu na zdravé raňajky s dielne Fit-day.sk  Než sa do nich pustíte, pozrite sa na naše raňajkové tipy.

Raňajkové KNOW-HOW

 

fitday%20oat%20mash

 

Nenechajte sa rušiť  Žiadna televízia, počítač, pracovné záležitosti. Raňajky pre vás bude prínosom jedine vtedy, keď budete v pokoji. U raňajky jedzte a zbytočne sa nerozptyľujte.

Spomaľte  Raňajky zo sebelepších surovín alebo podľa najlepšieho receptu zhltnutá priebehu piatich minút je rovnaké zlo ako žiadne raňajky.

Do ničoho sa nenútte  a raňajkujte to, na čo máte chuť. Ak to budú miešané vajíčka alebo toast s medom alebo oboje, je len na vás.

Hrešte   Pred sebou máte celý deň a pravdepodobne aj veľký výdaj energie, takže ráno je ideálny čas trochu hrešiť. Dobrôtky si dajte bez výčitiek.

Investujte  do kuchynských pomocníkov: skvelého presovače, výkonného odšťavovača, chytré rýchlovarné kanvice a touster a nechajte ich pracovať za seba.

Doprajte telu zelený čaj, veľa vlákniny a vitamínov zo zeleniny a ovocia.

Urobte radosť  ráno aj niekomu inému a naraňajkujte sa napríklad v dvoch.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.